Piec wolnostojący INVICTA SIAM antracyt ref. 9170-44
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec wolnostojący INVICTA SIAM antracyt ref. 9170-44
Żeliwny piec wolnostojący posiadający 5 lat gwarancji oraz spełniający normy Ekoprojekt oraz BImSchV2.
Dane techniczne:
- Moc nominalna: 12 [kW]
- Sprawność cieplna: 77 [%]
- Temperatura spalin: 367 [°C]
- Średnica wylotu spalin: 150 [mm]
- Max długość polan drewna: 60 [cm]
- Rodzaj paliwa: sezonowane drewno liściaste
Zalety pieców wolnostojących:
- Wykończenie kolorystyczne: antracyt
- Spalanie wtórne
- Regulacja dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego
- Przedni załadunek drewna
- Górny lub tylny wylot spalin
- Deflektor
- Popielnik
- Ruszt
- 5 lat gwarancji
- Zgodność z normą EN 13240
- Zgodność z BImSchV2
- Certyfikat CE
- Certyfikat FLAMME VERTE
- Kraj produkcji: Francja
Dane techniczne
| Moc nominalna | 12 kW |
| Materiał wykonania | Żeliwo |
| Średnica wylotu spalin | 180 mm |
| Max długość polan | 50 cm |
| Głębokość | 53 cm |
| Szerokość | 53,1 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Spełnia kryteria Ekoprojekt (Ecodesign) | Tak |
| Zgodność z normą BImSchV2 | Tak |
| Zgodność z normą EN 13240 | Tak |
| Certyfikat FLAMME VERTE | Tak |
| Certyfikat CE | Tak |
