Piec wolnostojący INVICTA CAROLO ZEN antracyt ref. 6162-49
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec wolnostojący INVICTA CAROLO ZEN antracyt ref. 6162-49
Wolnostojący piec INVICTA CAROLO ZEN w kolorze antracyt wyróżnia się nowoczesnym, minimalistycznym designem. Żeliwna konstrukcja zapewnia trwałość oraz efektywne rozprowadzanie ciepła w pomieszczeniu. Duża szyba frontowa pozwala w pełni podziwiać ogień, wprowadzając przytulną i relaksującą atmosferę.
Dane techniczne:
- Moc nominalna: 8 [kW]
- Sprawność cieplna: 77 [%]
- Temperatura spalin: 340 [°C]
- Średnica wylotu spalin: 150 [mm]
- Średnica dolotu powietrza: 60 [mm]
- Max długość polan drewna: 56 [cm]
- Rodzaj paliwa: sezonowane drewno liściaste
Zalety pieców wolnostojących:
- Wykończenie kolorystyczne: antracyt
- Doprowadzenie powietrza do spalania bezpośrednio z zewnątrz
- Spalanie wtórne
- Regulacja dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego
- Przedni załadunek drewna
- Górny wylot spalin
- Deflektor
- Popielnik
- Ruszt
- 5 lat gwarancji
- Zgodność z normą EN 13240
- Certyfikat CE
- Certyfikat FLAMME VERTE
- Kraj produkcji: Francja
Dane techniczne
| Moc nominalna | 8 kW |
| Materiał wykonania | Żeliwo |
| Średnica wylotu spalin | 150 mm |
| Średnica dolotu powietrza | Ø 60 mm |
| Max długość polan | 56 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Spełnia kryteria Ekoprojekt (Ecodesign) | Tak |
| Zgodność z normą BImSchV2 | Tak |
| Zgodność z normą EN 13240 | Tak |
| Certyfikat FLAMME VERTE | Tak |
| Certyfikat CE | Tak |
