Piec wolnostojący INVICTA CAROLO-MIX antracyt ref. 6495-44
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec wolnostojący INVICTA CAROLO-MIX antracyt ref. 6162-49
Wolnostojący piec INVICTA CAROLO-MIX w eleganckim odcieniu antracytu łączy nowoczesną estetykę z wyjątkową funkcjonalnością. Żeliwna konstrukcja nie tylko zapewnia długowieczność, ale też równomiernie rozprowadza ciepło, otulając wnętrze przyjemnym komfortem. Przestronna szyba frontowa zamienia ogień w prawdziwe widowisko, tworząc niepowtarzalny klimat domowego ogniska. Piec można opalać zarówno drewnem, jak i pelletem.
Dane techniczne:
- Moc nominalna: 7 (drewno), 2,7-6 (pelet) [kW]
- Sprawność cieplna: 76 [%]
- Temperatura spalin: 312 [°C]
- Średnica wylotu spalin: 150 [mm]
- Max długość polan drewna: 35 [cm]
- Rodzaj paliwa: sezonowane drewno liściaste
Zalety pieców wolnostojących:
- Wykończenie kolorystyczne: antracyt
- Spalanie wtórne
- Regulacja dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego
- Przedni załadunek drewna
- Górny załadunek peletu
- Górny wylot spalin
- Deflektor
- Popielnik
- Ruszt
- 5 lat gwarancji
- Zgodność z normą EN 13240
- Certyfikat CE
- Certyfikat FLAMME VERTE
- Kraj produkcji: Francja
Dane techniczne
| Moc nominalna | 7 kW |
| Materiał wykonania | Żeliwo |
| Średnica wylotu spalin | 150 mm |
| Max długość polan | 56 cm |
| Szerokość | 79,9 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Spełnia kryteria Ekoprojekt (Ecodesign) | Tak |
| Zgodność z normą BImSchV2 | Tak |
| Zgodność z normą EN 13240 | Tak |
| Certyfikat FLAMME VERTE | Tak |
| Certyfikat CE | Tak |
