Piec wolnostojący INVICTA ALTARA antracyt ref. 6103-44
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec wolnostojący INVICTA ALTARA antracyt ref. 6103-44
Piec wolnostojący INVICTA ALTARA antracyt 6103-44 wyróżnia się nowoczesnym designem i wysoką wydajnością ogrzewania.
Dane techniczne:
- Moc nominalna: 7 [kW]
- Sprawność cieplna: 79 [%]
- Temperatura spalin: 332 [°C]
- Średnica wylotu spalin: 150 [mm]
- Średnica dolotu powietrza: 60 [mm]
- Max długość polan drewna: 33 [cm]
- Rodzaj paliwa: sezonowane drewno liściaste
Zalety pieców wolnostojących:
- Wykończenie kolorystyczne: antracyt
- Doprowadzenie powietrza do spalania bezpośrednio z zewnątrz (Ø80)
- Szyba panoramiczna
- Spalanie wtórne
- Regulacja dopływu powietrza do spalania
- Palenisko wyłożone wermikulitem
- Przedni załadunek drewna
- Górny wylot spalin
- Deflektor
- Popielnik
- Ruszt
- 5 lat gwarancji
- Zgodność z normą EN 13240
- Zgodność z EKOPROJEKTEM
- Zgodność z normą BImSchV
- Certyfikat CE
- Certyfikat FLAMME VERTE
- Klasa energetyczna: A
- Kraj produkcji: Francja
Dane techniczne
| Moc nominalna | 7 kW |
| Materiał wykonania | Żeliwo |
| Średnica wylotu spalin | 150 mm |
| Średnica dolotu powietrza | Ø 60 mm |
| Max długość polan | 33 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Spełnia kryteria Ekoprojekt (Ecodesign) | Tak |
| Zgodność z normą BImSchV2 | Tak |
| Zgodność z normą EN 13240 | Tak |
| Certyfikat FLAMME VERTE | Tak |
| Certyfikat CE | Tak |
