Piec wolnostojący INVICTA AARON antracyt ref. 9129-04
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec wolnostojący INVICTA AARON antracyt ref. 9129-04
Piec wolnostojący INVICTA AARON antracyt 9129-04 to eleganckie i wydajne źródło ciepła, idealne do nowoczesnych wnętrz. Model INVICTA AARON antracyt zapewnia wysoką sprawność spalania oraz wyjątkowy komfort użytkowania w sezonie grzewczym.
Dane techniczne:
- Moc nominalna: 12 [kW]
- Sprawność cieplna: 75 [%]
- Temperatura spalin: 348 [°C]
- Średnica wylotu spalin: 180 [mm]
- Max długość polan drewna: 80 [cm]
- Rodzaj paliwa: sezonowane drewno liściaste
Zalety pieców wolnostojących:
- Wykończenie kolorystyczne: antracyt
- Regulacja dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego
- Przedni załadunek drewna (z dwóch stron)
- Górny wylot spalin
- Deflektor
- Popielnik
- Ruszt
- 5 lat gwarancji
- Zgodność z normą EN 13240
- Zgodność z EKOPROJEKTEM
- Zgodność z normą BImSchV
- Certyfikat CE
- Certyfikat FLAMME VERTE
- Klasa energetyczna: A
- Kraj produkcji: Francja
Dane techniczne
| Moc nominalna | 12 kW |
| Materiał wykonania | Żeliwo |
| Średnica wylotu spalin | 180 mm |
| Max długość polan | 80 cm |
| Głębokość | 48,1 cm |
| Szerokość | 91 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Spełnia kryteria Ekoprojekt (Ecodesign) | Tak |
| Zgodność z normą BImSchV2 | Tak |
| Zgodność z normą EN 13240 | Tak |
| Certyfikat FLAMME VERTE | Tak |
| Certyfikat CE | Tak |
