Klapa rewizyjna G-K 50x50 podwójna aluminiowa KRAL14/2

Klapa rewizyjna G-K 50x50 podwójna aluminiowa KRAL14/2
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 181,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

181.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Klapa rewizyjna G-K 50x50 podwójna aluminiowa KRAL14/2

Klapa rewizyjna aluminiowa KRAL/2 została wykonana z tych samych wysokiej jakości materiałów co seria KRAL, jednak wyróżnia się zastosowaniem płyty o zwiększonej grubości 25 mm. Dzięki temu konstrukcja jest znacznie bardziej wytrzymała, a także zapewnia lepszą izolację akustyczną.

Model KRAL/2 wyposażono w specjalne zawiasy, które umożliwiają szybkie i wygodne wyjęcie skrzydła z ramy. Ze względu na większy ciężar skrzydła, każda klapa posiada linkę zabezpieczającą przed niekontrolowanym otwarciem, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Klapy rewizyjne aluminiowe zapewniają łatwy dostęp do otworów rewizyjnych oraz wnęk znajdujących się w ścianach i sufitach. Doskonale sprawdzają się zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym, umożliwiając wygodny dostęp do instalacji technicznych bez naruszania estetyki wykończenia.

Dzięki możliwości wykonania w dużych wymiarach klapy rewizyjne KRAL/2 są idealnym rozwiązaniem do zabudowy przestrzeni, w których znajdują się elementy o większych gabarytach, takie jak rozdzielacze centralnego ogrzewania (CO), przyłącza instalacyjne, zawory, liczniki, elementy instalacji wodnych, gazowych i elektrycznych.

Klapy rewizyjne wykonane są z trwałych profili aluminiowych oraz wypełnione wodoodporną płytą gipsowo-kartonową o grubości 25 mm, co zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia oraz stabilność konstrukcji.

Zastosowane zamki sprężynowo-zatrzaskowe umożliwiają otwieranie poprzez delikatne dociśnięcie skrzydła. Dzięki temu powierzchnia klapy pozostaje całkowicie gładka i pozbawiona widocznych uchwytów czy rączek, co pozwala zachować estetyczny wygląd ściany lub sufitu.

 

Specyfikacja produktu:

  • Grubość: 25,0 [mm]
  • Materiał: profile aluminiowe, płyta GK
  • Zamykanie: Zamek zatrzaskowy 
  • Linka zabezpieczająca przed otwarciem

Zalety:

  • Wysoka jakość wykonania oraz precyzyjnie dopasowane elementy zapewniają trwałość, estetyczny wygląd i niezawodne użytkowanie klapy rewizyjnej przez wiele lat.
  • Odporność na korozję dzięki zastosowaniu trwałej konstrukcji aluminiowej zapewnia skuteczną ochronę przed wilgocią oraz niekorzystnymi warunkami eksploatacji, gwarantując długą żywotność produktu.
  • Wygodne otwieranie dzięki zastosowaniu zamków sprężynowych typu „klik-klak” umożliwia szybki i łatwy dostęp do instalacji bez potrzeby używania uchwytów, klamek ani dodatkowych narzędzi.
  • Atest PZH i deklaracja zgodności potwierdzają spełnienie obowiązujących norm jakości oraz bezpieczeństwa, gwarantując wysoką jakość i niezawodność produktu.
  • Polski producent, klapy rewizyjne są wytwarzane w Polsce z dbałością o najwyższą jakość wykonania oraz szczegółową kontrolę każdego etapu produkcji, co zapewnia trwałość i niezawodność produktu.

Dane techniczne

Wymiar otworu 50x50
Odporność ogniowa nie

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl